niedziela, 24 sierpnia 2014

Burano, Murano, Lido


Witajcie Kochani;)

Dziś zabieram Was w trzy magiczne miejsca a dokładniej na trzy wyspy. Każda jest inna. Pierwsza to Burano wyspa słynąca z wyrobów koronkowych ale chyba jeszcze bardziej z kolorowych domów. Jest bajeczna i tak bardzo kolorowa że chyba każdy czuje się tam jak dziecko;)

Kolejna to Murano wyspa szkła. Równie ładna przez którą ciągnie się masa sklepików z własnoręcznie wykonanymi wyrobami które potrafią bardzo zaskakiwać swoją formą. Ja skusiłam się tylko na kolczyki choć myślałam również o bransoletce a teraz żałuję że się nie zdecydowałam... 

Kolejna to Lido typowo wypoczynkowa wyspa z piękną szeroką plażą, pięknymi willami i jako jedyna przystosowana do jazdy samochodami. Woda ciepła jak zupa a piasek był tak gorący że trudno było chodzić boso.  I właśnie na Lido jedliśmy chyba najlepsze lody świata... Cudowne chwile w cudownych miejscach :)


Ściskam Was ciepło Laurentino ;)

11 komentarzy:

 1. Pięknie :) Pozdrawiam http://karo-dekor.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia, a zachęcam do odwiedzenia Szwajcarii, o której pisałam na swoim początkującym blogu. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia z cudownego miejsca:) Bajeczne kolory domów:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, na wysepce Burano robią przepiękne koronki, poza tym zrobiłaś bardzo kolorowe fotki, najlepsza jest ta z praniem;) Podziwiam Włochów za ten luz... ja swojego od strony ulicy nigdy bym nie wywiesiła (chyba polska zakompleksiona mentalność ze mnie wyziera;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Ach, z przyjemnością pojechałabym Twoim szlakiem :-)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...